Duvar kağıdınız size mukavva bir masura içerisinde rulo halinde gelir. Ürününüzü kargo esnasında yaşanması muhtemel hasarlardan en iyi şekilde korumak için özellikle masura sistemini tercih ediyoruz. Duvar kağıdınızın duvara asılması sırasında, olası hataları bir nebze tolere edilebilmeniz için duvar kağıdınız, duvar ölçülerinizden ortalama 2 cm (1 inch) daha geniş ve yüksek olarak, yaklaşık 80 cm (30inch) genişliğinde dikey rulolar halinde gelir.

Tamamen bitmiş görselinizi oluşturmak için bu rulolar duvarda yan yana dizilir.

Duvar kağıdı şeritleri ne kadar geniş olursa, görseliniz o kadar az bölünür. Ancak gereğinden çok daha geniş duvar kâğıdı şeridini asmak zor bir işlemdir. Deneyimlerimize ve müşterilerimizin geri bildirimlerine dayanarak, ortalama 80-90 cm (30-35 inç) genişliğindeki duvar kağıdı şeritleri idealdir. Bu, asma işlemini daha hızlı hale getirir ve daha az parçalı görseller sağlar. Daha iyi bitirme işlemi için de iyidir.

Evet yapabilirsiniz. Ölçülerini ve renkleri değiştirebilir, görüntüleri siyah-beyaz yada sephia yapabilir, kırparak görselin istediğiniz kısmını kullanabilirsiniz. Yada daha fazlası, Tamamen kendi görselinizi sisteme yükleyerek kendi kişiye özel duvar kağıdına sahip olabilirsiniz. incideko kişiselleştirilmiş duvar kağıtları ile seçenekleriniz inanılmazdır.

Çeşitli baskı malzemeleri vardır. Ürünün fiyatını belirleyen unsurların başında baskı makinesinin ve kullanılan kağıdın kalitesidir. Poster ürünlerimizi satın alırken kağıt seçeneklerindeki malzemeler hakkında bilgi ürün açıklamasında verilmiştir.

Vinil kağıt, non-woven tabanlı üzeri vinil kaplamalıdır. Biraz daha parlaktır ve yüzeyinde hafif bir deri dokusu vardır.

Non-woven kağıt düz dokusuzdur. Özellikle çocuk odaları için nefes alan kağıt da denilen kağıt türüdür.

Her iki kağıdımız da nemli bez ile silinebilir.

Ödemeleriniz güvenli ssl şifreli bağlantı üzerinden BDDK onaylı sistemler ile gerçekleşir. Kredi kartı bilgileriniz saklanmaz ve ödemeleriniz 3D sms doğrulama yöntemi ile gerçekleşir. Güvenliğinize önem veriyoruz

Üzerinde yazan talimatlara göre, duvar kağıdınızı silebilir; hatta bazılarını hem silebilir hem de fırça veya sünger yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bunun için, duvar kağıdınızın üzerindeki standart sembollere ve talimatlara bakmanız gerekiyor.

Çoğu duvar kağıdı sökülebilir özelliktedir Hatta duvarlarda kalıntı ve iz bırakmaz. Bu özellikteki duvar kağıdınızı, ek yerlerinden rahatlıkla sökerek yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Eski plastik ve akrilik su bazlı boyalar duvarla zayıf bir tutunma sağladıkları için, bu tip boyaların mümkünse kazınması veya başka bir kaplama malzemesiyle üzerlerinin kaplanması gerekiyor.

Ödemenizi yapıp siparişinizi verdikten sonra, aynı gün içinde (eğer öğleden sonra saat 3 ten önce verilmişse) siparişinizi üretip anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim etmeye çalışıyoruz. Eğer aynı gün içinde yetiştiremez isek, 2 iş günü içinde yapacağımızı garanti ediyoruz. Dünya'nın neresinde olduğunuza bağlı olarak, siparişiniz (genellikle 2-4 gün) 2 ila 15 gün içinde adresinize teslim edilir.

Her monitörün parlaklık ve renk ayarları farklı olabileceğinden dolayı, bilgisayar ekranından gördüğünüz renkler ile baskıdan çıkan gerçek renkler arasında bazı farklılıklar olabilir. Ancak bu fark genellikle çok azdır. Sipariş ettiğiniz duvar kağıdının gerçek renkleri, bilgisayar ekranınızda görünen renklerden çok az daha parlak ve canlı, yada çok az daha mat olabilir.

Her DIY mağazasında kolayca bulabileceğiniz, standart bir hazır karışım duvar kağıdı yapıştırıcısı kullanılmalıdır. incideko duvar kağıtları standart duvar kağıdı yapıştırıcıları ile mükemmel uyum sağlar. Not: 1 litre suya 60 mg yapıştırıcıyı karıştırarak elde edeceğiniz karışım ile ortalama 64ft² (6m²) duvar kağıdı uygulaması yapılabilir.

Evet kesin boyutu almalısınız. Her halükarda, duvar kağıdınızı asarken olası arızaları (duvarın yapısı veya şekli veya asılı prosedürü gerçekleştiren kişinin deneyimsizliğinden kaynaklanabilir) ortadan kaldırmak için boyutunuzdan 1 inch (2 cm) daha yüksek ve daha geniş üretiyoruz. Pratikte fazla parçaları kesmeniz gerekir. Her duvar kağıdı ve duvar resmimiz sizin için özel üretecektir.

Duvar kağıdı kullanabilmeniz için normal olmayan şekilli duvarlara sahip olmak bir sorun değildir. Dikkat etmeniz gereken şey, duvarınızın en geniş ve en uzun kısmını ölçmektir. Duvar kağıdını asmanın zamanı geldiğinde, kağıdın fazla kenarlarını kesin.

Saten boya üzerine duvar kağıdı uygulaması yaptırabilirsiniz fakat duvarın hava sirkilasyonu açısından, saten boya üzerindeki örtücü tabakayı kabaca zımparalamanızda fayda var.

Duvar kağıtlarının genellikle, ürün cinslerine göre yaklaşık olarak 10 yıl, bazı ürünlerde 15 yıl solmama ve renk garantileri vardır

Çok basit, aracısız komisyoncusuz birinci elden ürün alıyorsunuz. En basitinden o meşhur alışveriş sitelerinde %30'a yakın komisyon kesilir ve satıcı da ürününü ona göre fiyatlandırıp satar.

Sitemiz 20.10.2008 da kurulmuştur. Web teknolojisinin getirdiği yenilikleri takip etmek adına güncellemeler yapıyoruz ancak bazen güncellemeler ile yeniliklere uymak zorlaşıyor ve sistemi tamamen yeniden yapılandırmak gerekiyor.

Bu doğrultuda sitemiz 15.09.2019 Tarihinde sıfırlanmış ve tamamen yeniden kurulumu yapılmıştır. Bütün ürünler yeniden en güncel versiyonları ile yüklenmeye devam etmektedir.

 

3D duvar kağıdı tanımlaması duvar kağıdının deseni, görünümü ile ilgilidir. 3D efekti verilmiş desen ya da objeler içerir ve  2 boyutludur. Dijital baskılı, yüksek çözünürlüklü anlamında ifade edilir.

Firmamız "3D efektli duvar posteri" terimini kullanmayı tercih ediyor ancak onlarca firma "3D Duvar Kağıdı" hatta "4D Duvar Kağıdı", "5D Duvar Kağıdı" gibi terimleri sektörümüze yanlış bir şekilde yerleştirdiği için biz de bu terimleri kullanmak zorunda kalıyoruz.

Ürünlerde gerçek bir kabartma, girinti çıkıntı vs. yoktur. O görünüm verilmiştir.

Duvara uygulamadan önce yakından baktığınızda efektler ortaya çıkmayabilir. Duvara uygulandığında, karşıdan baktığınızda efektleri algılayabilirsiniz.

Poster ölçünüze göre parçalar halinde olacaktır. Kullandığımız kağıtların genişlikleri 98 cm dir. Örneğin duvarınızın genişliği 300 cm ise 3 parça olarak üretilebilir. 5 metre bir duvar için 6 parça şeklinde olacaktır. Parçalar birbirleri ile tam uyumludur ve desenler mükemmel bir şekilde birleşecek ve dikkatli bir işçilik ile ek yerleri görünmeyecektir.

Uygulama esnasında parçalar 1.5 cm üst üste getirilerek desenler tutturulur. 

 

Sipariş verdiğinizde size ek olarak gelen ekranda; 

Duvar kağıdınızı kendiniz yapıştırmaya karar verdiyseniz, içerisinde size yardımcı olacak malzemeler vardır. Bunlar;

Ragle (plastik spatula), tutkal sürmek için fırça, kesim için maket bıçağı ve zemin örtüsü ve tutkal isteğe bağlı ayrı ayrı sipariş verebilirsiniz. 

 

İki kağıdımız da kalitelidir. Adından da anlaşılacağı üzere biri düz yüzeyli, diğeri pütürlü yüzeylidir. Vinil olan, vinil kaplamasından dolayı bir miktar daha parlak olacaktır.

Kağıtlarımız ASLA aşırı parlak değildir.

Fazla parlak kağıtlar duvar kağıdı için uygun değildir. Rahatsız edici olur. Kağıtlarımız yarı mattır ve duvar kaplamaları için idealdir.

Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İngiltere ve Luxemburg için 3-4 gün teslim süreli, 

İrlanda, İspanya, İtalya, İskoçya, İsviçre, İsveç, Monaco, Portekiz ve Yunanistan için 4-5 gün teslim süreli anlaşmalı kargo seçeneğimiz mevcuttur.

Şuan için yurtdışı siparişlerinizi bizim ile iletişime geçerek oluşturabilirsiniz. 

Kargo fiyatlandırmaları hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.