Özel Sipariş

Özel Sipariş

Mutfak Tezgah Arası, Duvar Kağıdı, Zemin Kaplama, Kanvas Tablo uygulamalarında ''incidekorasyon'' farkı ile özel siparişler alınabilmektedir. 

Detaylı Açıklama ;

     Kaliteli hizmet anlayışını ve kalıcı çözüm üretmeyi ilke edinmiş olan firmamız Mutfak Tezgah Arası Cam Uygulamasında yapması gereken İster kendi görseli olsun isterse web aramalarında beğendiği görseli istenilen şekilde yerleştirilip baskıya geçilebilir. Örneğin Mutfak Tezgah Arası Cam Uygulaması seçilen görselin içerisine isim, logo vs konulması istenebilir. 

     Duvar Kağıdında ise Mutfak Tezgah Arası Cam Uygulaması ile aynı işlemler geçerli olup duvarınızın genişlik ve yükseklik ölçülerinize göre grafik tasarımı yapılabilmektedir. Dikkat edilmesi gerek diğer bir husus ise, sizin herhangi bir web ten seçtiğiniz görsel pixel bakımından yüksek değerde olmalı ki baskıda net bir sonuç alabilelim. Bu bağlamda özel sipariş kategorisinde ölçüden sonra yapılacak olan grafik çalışması grafikerimizin uzun yaklaşık 1 saati aşacak çalışmaları ayrı ücretlendirilir. Özel çalışma olan görsellerinizi 0 532 295 92 79 nolu whatsapp hattımızdan isterseniz info@incideko.com üzerinden bize dönüş yapabilirsiniz.

     Zemin kaplama diğer kategoriler ile aynıdır. Eklenmesi gerek noktalar ise zeminde istenen görsel ve üzerine kaplanan reçinenin ekstraları belirtilmelidir. Zeminin düzlüğü ve meğilsiz olması müşteriye ait olması hasebi ile düzgün bir montaj için görselin seçimide çok önemli. Bu seçimlerin desteği bakımından grafiker ve mimarlarımızdan yardım alabilirsiniz.

     Kanvas Tablo özel siparişleriniz için ölçü çok önemli bir etkendir. Özel yaptırmak istediğiniz Kanvas Tablo için grafikerimizden destek almanızı tavsiye ederiz. Bunun sebebi ise basılmasını istediğiniz görselin pixel çözünürlüğü, yatay veya dikey olup olmadığını grafiker eşliğinde karar vermeniz doğru bir sonuç verecektir. Sitemizde ölçülere göre yüklenen çıta boyutları standart ölçüde olmakla beraber değişiklik veya özel yaptırmak istediğiniz ölçüleri, yine irtibat için 0 532 295 92 79 nolu whatsapp hattı ve info@incideko.com aracılığı ile görüşme sağlanabilir. 

Hızlı Baskı Modülümüz; 

     Ankara İli içerisinde 7/24 saat hızlı baskı gerçekleştirebilir. Bu ancak Dükkan teslimi olabilir. Müşterimizi çok bekletmemek açısından duvar kağıdı ve kanvas tablo baskılarını gelmeden önce bize bildirdiğinde baskı boyutlarına bağlı olarak gecikmeden aynı gün ve saat teslim edilebilir.

     ''Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim''