Hakkımızda

Her ham duvarı, tasarım ve dekorasyon fikirleriniz için bir fırsat olarak kucaklıyoruz. Henüz var olmayan benzersiz veya özel tasarımlar istiyorsanız, bunları kendiniz oluşturmanız gerekir ve işte tamda bu noktada çevrenizi zevkinize, ihtiyaçlarınıza göre değiştirme fırsatı sunmak, hayal ettiğiniz alanı oluşturmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz. İç tasarımınızı sizin için gerçekten eşsiz bir ortam oluşturmak üzere özelleştirmek için bir duvar kağıdı veya duvar resmi üretebiliriz.

Zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve tasarım fikirlerinize göre modern duvar kağıtları üretmek için dijital baskı teknolojisini kullanıyoruz. Bu teknoloji, size herhangi bir boyut sınırı olmaksızın sınırsız sayıda renk ve desen seçeneği sunmamızı sağlıyor. Herhangi bir ortama, ihtiyaca veya stile uygun benzersiz duvar resimleri, desenleri ve fotoğraf duvar kağıtları ile sınırsız ve tasarımda tamamen bağımsız olabilirsiniz.

Tüm incideko duvar kağıtları duvar boyutunuza uyacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdürler, bu nedenle yatak odaları, oturma odaları ve ofisler için mükemmel kılan şaşırtıcı baskı tanımı ve mükemmel renk canlılığı bekleyebilirsiniz. Tüm duvar kağıtlarımız yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve müşterilerimizin ödedikleri fiyatın karşılığında en iyi değeri elde etmelerini sağlar.

Tasarımlarımız, alışılmadık bir iç tasarım konsepti oluşturma kişiliklerinin unsurlarını sergilemek isteyenler için mükemmeldir.

Ürünlerimiz ile iç mekanınızı kolayca, ucuz, temiz, hızlı ve verimli bir şekilde dekore edebilirsiniz. Günlerce tadilat yapmak veya kazıları temizlemek zorunda değilsiniz.

Kullandığımız kağıtlara, boyalara ve baskı teknolojilerine çok duyarlıyız. Tamamen geri dönüştürülebilir, çevre dostu malzemeler ve insan sağlığına zarar vermeyen teknolojiler kullanıyoruz. Bir incideko ürünü satın aldığınızda, endişe duymadan güvenle ve uzun süre kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Son yıllarda popülerinesi artmış olan cam mutfak tezgah arası nano teknoloji ile üretilen darbelere karşı dayanıklı, iz yapmaz, kir tutmaz, ısıya dayanıklı sağlam bir dekorasyon üründür.

Özellikleri; 6mm kalınlığında temperli, rodajlı ısıya ve darbelere dayanıklı kırılmaz cam ürünüdür.

Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultra viyole mürekkep ile baskı uygulanmakta olup, suya ve rutubete dayanıklı ithal beyaz koruyucu boya ile kaplanmaktadır.

Yüksek çözünürlükte profesyonel görseller ile 3 boyutlu görüntüler yakalanabilir ve bu mucizevi ürünü mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Desen ve Renk skalası çok geniştir.

120 Dereceye kadar ısıya dayanıklıdır ve renk solması yaşanmaz, güneş veya benzeri etkilerden etkilenmez

Her alana uygulanabilen bu sanat eserleri, tempered sağlamlığı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü görsel güzellik sunmaktadır.

3 boyutlu mutfak tezgah arası cam’larımız tamamen dijital baskıdır, yaptığımız her cam 2 yıl garanti kapsamındadır.

     Mutfak Tezgah Arası Cam Paneller, derinlik katan resimler ile mutfak arası tezgahları tamamen farklı bir boyuta taşımaktadır. Kalınlık olarak 6 mm olan baskılı cam paneller ile artık mutfaklarınız 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelecek. Dekoratif olan bu ürün mutfak tezgah arası haricinde iç dekorasyon ve dış dekorasyonda farklılıklar yaratmak için yapılan özel bir üründür.
Tezgah ve dolap arasındaki mutfak alınlığı mutfakların güzelliğini ortaya çıkaran en önemli bölümlerden birisidir. Mutfak tezgah arası cam alınlığın diğer fayanslara göre avantajları istediğiniz desenin uygulanabilmesi, 3D yani 3 boyutlu görünebilmesi gibi seçenekleri olması, kolay temizlenmesi ve en az fayans kadar sağlam olmasıdır. Cam modern görünümü en çabuk elde edeceğiniz malzemelerdendir. Camı temiz tutmak kolaydır. Gözeneksiz yüzeyi leke tutmaz ve var olan en hijyenik tezgah malzemelerinden biridir.

      Tezgah arası cam mutfaklarda seramik ve mozaik cama alternatif olan daha kullanışlı, temizliği daha kolay ve mükemmel derinlikteki görsellere sahip yeni nesil bir üründür. Tezgah Arası Cam daha kullanışlı ve temizliği daha kolaydır çünkü bütündür parça parça olmaması ve derz aralarının olmaması nedeniyle hiçbir şekilde kir tutacak yeri yoktur. Kolayca cam sil veya cifle silinip temizlenebilir.

Kullanılan camlar sağlamdır, çünkü 6 mm cam kalınlığına sahiptir. Bunun yanı sıra camlar fırınlanmış yani temperlenmiş olduğundan darbelere mukavemetli ve ısıya dayanıklıdır; fırının veya ocağın ısısından zarar görmez.
Tezgah Arası Cam Panel oldukça kullanışlı ve şık bir dekordur. Bütün olduğu için temizliği çok kolaydır ve mutfağınıza mükemmel bir görsellik katar. Kırılmazdır, kullanılan camlar 6 mm kalınlıkta fırınlanmış camlardır.
Örneğin otomobillerin camı 4mm fırınlanmış cam, ürünümüz olan cam mutfak ise 6mm fırınlanmış camdandır.

      Tezgah Arası Cam Panel çizilmez ancak çivi gibi sert bir cisimle bastırarak çizmedikten sonra asla çizilmez. Bulaşık süngeri, bulaşık teli veya Scotch Brite gibi bir ürünle asla çizilmez. Cam Mutfak fırınlanmış camdan olması nedeniyle normal cama göre daha sert ve dayanıklı yapıda olduğundan çizilmez. Otomobillerin veya showroomların camları gibi..
Tezgah Arası Cam Panel üzerindeki resim baskısı deforme olmaz, solmaz, sudan etkilenmez. Yüksek çözünürlüklü dijital baskıdır.

Mutfak Arası Cam Panel mutfağınıza montajında da baskı-boya camın arka tarafında (duvar ile camın arasında) kaldığından baskımızın deforme olması hiçbir şekilde mümkün değildir.
Mutfak Arası Cam Panel kişiye özel bir üründür. Önce mutfağınızda tezgah arasının ölçülerini milimetrik olarak alınır ve mutfağınızın ölçülerine göre camlar kesilir. Sonrasında seçtiğiniz yüksek çözünürlüklü görseller camın üzerine basılır. Dilerseniz önce priz deliklerinin koordinatlarını alırız ve sonra ölçülere göre camlar delinir.

     Mutfak Tezgah Arası Cam duvara montaj esnasında kullanılan malzemeler boyanızı, fayanslarınızı veya zeminde 
bulunan herhangi bir yüzeye tahrip edici özelliği bulunmaz. Kanserojen bir madde içermediği gibi uzun ömürlüdür. Tamamen kendi hayallerinizi üç boyuta yansıtarak grafik çalışmalarımız ile yüksek baskı kalitesinde a sınıfı ürünler elde edilerek mutfaklarınıza farklı bir konsept katabilirsiniz. Mutfak tezgâh arası cam panelin montajı da oldukça kolaydır.
Mutfağınızda istenmeyen görüntüler, ağır temizlik gerektirecek durumların oluşmasına sebep vermez, kalınlık olarak 6 mm olan 
ürünlerimiz artık tamamen 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelmiştir.

   Mutfakta Dolapla Tezgah arasında cam mozaik veya seramik yerine öyle bir ürün olsa baktıkça içiniz açılsa camdan olup sağlam ve kullanışlı olsa ve mutfağınıza mükemmel bir derinlik katsa. Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bizde öyle düşündük ve sizler için öyle bir ürün geliştirdik adına Tezgah arası cam panel dedik. Mutfağınız için yeni nesil ve modern bir ürün. Görselliği ile mutfağınıza harika bir derinlik ve estetik bir hava katar. Cam olduğu için temizliği gayet kolaydır. Cam temizlik malzemeleri ile kolaylıkla silinip temizlenebilir. Leke ve bakteri barındırmaz. Her silindiğinde ilk günkü gibidir. Kalın ve Temperli yani fırınlanmış camdan üretildiği için, Normal bir cama oranla yaklaşık 4 kat daha mukavemetli olup, her türlü darbeye ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.
Mutfak tezgah arası cam, istenilen görselin cam üzerine teknolojik baskı makineleri ile kaplanması sonucu oluşturulmaktadır. Panel olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Mutfakları daha değerli hale getiren, aynı zamanda Bayanların, Mutfakların da geçirdikleri zamanı eşsiz ve benzersiz yapan dekorasyon için günümüzde önemli bir yer edinmiş yapı ürünüdür.

 Modern Mimari yapılarda artık Dekorasyon ön plana çıkmıştır.  Dekorasyonu oluşturan temel, Görseller ve Görsellerin ortam içinde uyumu ile sağlanmaktadır. Bilimsel yapılan araştırmalarda Bayanların Ev ortamında zamanının 4/1 ini Mutfakta geçirdiği belirtilmektedir. Ayrıca yapılan bilimsel çalışmalara bağlı gerek iş yerleri, gerek ev ortamların da geçirdiğimiz zamanın üzerimizde oluşturduğu psikolojiyi daha olumlu hale getirmek adına, ortamların dinlendirici ve farklı bir his uyandıran görsel değişimler sayesinde, olumlu ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Tezgah Arası Cam Panel ile Mutfaklarda zaman geçirmek artık daha keyifli ve dinlendirici. Tezgah Arası Cam Mutfağınıza bir Akvaryum, Doğa ile baş başa veya Pencereden Şehir e açılan bir his uyandırarak üzerinizde oluşturduğu pozitif etki ile sizi rahatlatacak ve Farklı kılacaktır. Artık Yeni yapıların bir çoğu tezgah arası cam sistemlerinin avantajlarını ve insanların evinde keyif alarak zaman geçirmesine odaklı bir çok dekoratif sonuç ile hareket etmektedir. Profesyonel Tezgah Arası Cam Sistemleri ve Fiyatlarımız ile Sizleri de Referanslarımız arasında görmekten Mutluluk Duyarız.